.

Sezóna 2010

Podvihorlastký Jalec

Výsledky preteku po kliknutí na zobraziť celé .
SÚŤAŽ JEDNOTLIVCOV CELKOVÉ VYHODNOTENIE

Por. Meno Organizácia Pretek č.1 a 2 Pretek č.3 a 4 Suma
Poradí
Body Počet
Rýb
Max
Ryba
ATP
Pret Poč. Body Por. Pret Poč. Body Por.
1. LAJTAR Maroš MsO Humenné SAV SENSAS 1 A 4 2280 1 4 B 3 1580 2 3 3860 7 245 0
2. BOROVSKÝ Tomáš MsO Košice A 2 A 3 2100 3 3 B 7 3880 2 5 5980 10 329 0
3. GERNÁT Matúš MsO Humenné SAV SENSAS 2 A 4 3000 1 3 B 4 2160 5 6 5160 8 348 0
4. ZBYVATEĽ Adrián MO Svit B ŠK Zubáč 2 B 3 1660 5 3 A 5 3300 1 6 4960 8 301 0
5. BEŇATINSKÝ Michal MsO Humenné SAV SENSAS 1 A 3 1600 2 4 B 2 1100 5 7 2700 5 235 0
6. KATANA Ján MsO Humenné B 1 A 1 520 7 4 B 3 1840 1 8 2360 4 287 0
7. AMBROZ Peter MO Rožňava SK Muškár 1 B 4 2160 4 4 A 1 600 5 9 2760 5 245 0
8. ALEXOVIČ Peter MO Rožňava SK Muškár 2 B 3 1600 8 3 A 5 2720 2 10 4320 8 238 0
9. KREBS Michal MO Kežmarok A 1 A 2 1120 4 4 B 2 1060 6 10 2180 4 247 0
10. HAČKO Juraj MsO Humenné SAV SENSAS 2 B 3 1760 4 3 A 2 1120 7 11 2880 5 252 0
11. KRIŽANSKÝ Jozef MO Bardejov 1 B 4 2260 3 4 A 1 520 8 11 2780 5 2350 0
12. SISÁK Matúš MO Kežmarok C 1 B 1 640 9 4 A 2 1180 2 11 1820 3 271 0
13. DZUREK Boris MO Námestovo A 2 B 3 1640 7 3 A 3 1700 5 12 3340 6 252 0
14. SKONC Ondrej MsO Humenné A 2 B 4 2540 2 3 A 1 640 10 12 3180 5 413 0
15. ŠUMSKÝ Anton MO Dolný Kubín A 1 B 1 640 11 4 A 2 1320 1 12 1960 3 325 0
16. MICHALKO Ján MsO Humenné B 2 A 3 1880 4 3 B 1 660 9 13 2540 4 280 0
17. IGNÁCZ Peter MO Kežmarok C 1 B 1 640 9 4 A 1 640 4 13 1280 2 270 0
18. MOTYĽ Maroš MsO Košice A 2 A 1 620 10 3 B 4 2300 4 14 2920 5 260 0
19. STEHLÍK Martin   1 A 2 1240 3 4 B 1 520 11 14 1760 3 275 0
20. NEUWIRTH Vladimír MO Svit 1 B 2 1160 7 4 A 1 580 7 14 1740 3 241 0
21. BRZIAK Dušan MO Spišská Nová Ves 1 A 2 1060 5 4 B 1 660 9 14 1720 3 280 0
22. GODIŠKA Marián MO Svit B ŠK Zubáč 2 B 1 680 12 3 A 3 2000 4 16 2680 4 355 0
23. ROZHOŇ Jaroslav MO Gelnica 2 A 2 1180 6 3 B 1 560 10 16 1740 3 241 0
24. PAĽA Tomáš MO Spišská Nová Ves A 1 A 1 520 6 4 B 1 600 10 16 1120 2 250 0
25. TIMČÁK Miro MO Stará Ľubovňa POLYFORM A 1 B 1 620 12 4 A 1 600 5 17 1220 2 255 0
26. BABJAK František ing. MO Podbrezová 2 B 1 520 15 3 A 4 2680 3 18 3200 5 335 0
27. KOVÁČ Štefan MO Vranov 2 B 9 5460 1 3 A 0 0 18 19 5460 9 331 0
28. ČANDA Jozef MsO Humenné SAV SENSAS 1 B 7 4200 1 4 A 0 0 18 19 4200 7 270 0
29. TOMAN Jozef MO Stará Tura 2 A 0 0 18 3 B 7 3920 1 19 3920 7 248 0
30. TIMČÁK Martin MO Stará Ľubovňa POLYFORM A 2 A 2 1160 7 3 B 1 540 12 19 1700 3 238 0
31. GAVAČ Juraj MO Stará Tura 2 A 1 760 8 3 B 1 540 11 19 1300 2 322 0
32. FIAČAN Igor MsO Liptovský Mikulaš B 1 B 6 3340 2 4 A 0 0 18 20 3340 6 274 0
33. BRŇÁK Ján MO Námestovo A 2 A 4 2400 2 3 B 0 0 18 20 2400 4 350 0
34. BABIAK Peter ing. MO Podbrezová 2 B 1 540 14 3 A 2 1280 6 20 1820 3 300 0
35. BORČÍK Ján MsO Humenné A 2 A 1 540 12 3 B 2 1100 8 20 1640 3 228 0
36. POLIAK Martin MO Svit 2 A 0 0 18 3 B 6 3640 3 21 3640 6 358 0
37. KLAUČO Martin MO Vranov 2 B 4 2360 3 3 A 0 0 18 21 2360 4 312 0
38. GAJDOŠ Jozef MO Bardejov 2 B 1 600 13 3 A 1 760 8 21 1360 2 323 0
39. SKRINÁR Rastislav MO Banská Bystrica 1 A 0 0 18 4 B 2 1240 3 21 1240 2 305 0
40. LITVIN Fridrich MO Svit 1 B 0 0 18 4 A 1 740 3 21 740 1 318 0
41. DUĽA Martin MO Spišská Nová Ves A 2 B 2 1200 11 3 A 1 540 11 22 1740 3 284 0
42. DULOVEC Igor MO Námestovo B 1 A 0 0 18 4 B 2 1120 4 22 1120 2 233 0
43. GATTINGER Stanislav MO Gelnica 1 B 3 1900 5 4 A 0 0 18 23 1900 3 285 0
44. XXXX XXXX 2 A 3 1740 5 3 B 0 0 18 23 1740 3 265 0
45. BARANSKÝ Dušan MO Vranov MAPIER 2 B 3 1660 5 3 A 0 0 18 23 1660 3 270 0
46. BUČKO Michal MsO Humenné A 2 A 0 0 18 3 B 3 1940 6 24 1940 3 375 0
47. ŠČERBÁK Peter MsO Humenné SAV SENSAS 1 B 3 1740 6 4 A 0 0 18 24 1740 3 278 0
48. VILGA František MO Spišská Bela 2 A 0 0 18 3 B 2 1140 7 25 1140 2 243 0
49. VIDA Ján MO Kežmarok C 1 A 0 0 18 4 B 1 680 7 25 680 1 288 0
50. KENDA Martin MO Gelnica 1 B 2 1120 8 4 A 0 0 18 26 1120 2 229 0
51. HROŠ Anton MO Bardejov 1 A 0 0 18 4 B 1 680 8 26 680 1 284 0
52. SKYSĽAK Adrián MsO Humenné A 2 B 2 1440 9 3 A 0 0 18 27 1440 2 311 0
53. OLEKŠÁK Roman MO Kežmarok B 2 A 1 720 9 3 B 0 0 18 27 720 1 305 0
54. TOMKO Peter ing. MO Vranov 2 B 0 0 18 3 A 1 680 9 27 680 1 289 0
55. NEMČÍK Zdenko MO Spišská Nová Ves 2 B 2 1380 10 3 A 0 0 18 28 1380 2 343 0
56. MIŠÍK Marek MO Gelnica 2 A 1 560 11 3 B 0 0 18 29 560 1 225 0
57. ZÁVODNÝ Rasťo MO Námestovo B 1 B 1 580 13 4 A 0 0 18 31 580 1 236 0
58. KUNDIS Ľubo MO Spišská Bela 1 B 1 560 14 4 A 0 0 18 32 560 1 222 0
59. OSA Milan MsO Humenné B 2 B 1 520 16 3 A 0 0 18 34 520 1 201 0
60. OKRESA Marek MO Spišská Nová Ves A 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. JANOK Miroslav ml. MO Vranov MAPIER 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. ŠMATKO Milan MO Vranov 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. HIADLOVSKÝ Vladimír MO Banská Bystrica 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. ZZZZ ZZZZ 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. ŠOLTÝS Dušan MO Kežmarok B 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. YYYY YYYY 1 A 0 0 18 4 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. PAŽICKÝ Miloš MO Svit 1 B 0 0 18 4 A 0 0 18 36 0 0 0 0
60. BARNA Ľubomír MO Spišská Nová Ves A 1 B 0 0 18 4 A 0 0 18 36 0 0 0 0
60. TOMKO Peter ml. MO Vranov 1 B 0 0 18 4 A 0 0 18 36 0 0 0 0
60. JANOK Miroslav st. MO Vranov MAPIER 2 A 0 0 18 3 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. SLIVKA Michal MsO Humenné B 2 A 0 0 18 3 B 0 0 18 36 0 0 0 0
60. IGNÁCZ Imrich MO Kežmarok C 2 B 0 0 18 3 A 0 0 18 36 0 0 0 0
Žádné komentáře
 

Ďakujeme za návštevu prídte zas.