.

Sezóna 2009

Majstrovstvá SR seniorov v LRU-P

 
Výsledky sa zobrazia po kliknutí na "zobraziť celé"

Slovenský rybársky zväz

       

Výsledková listina preteku podľa kôl

       

Majstrovstvá SR seniorov LRU Plavaná Humenné LRU
Majstrovstvá SR seniorov, Humenné, 4. 7. 2009-5. 7. 2009

       

1. Kolo

Poradie

Družstvo

CIPS

Súčet
umiestnení

1.

Považská Bystrica - Senzas

12700

17

2.

Žiar Nad Hronom

12240

17

3.

FLY Slovakia MsO Šurany

13780

19

4.

Komárno Tubertiny

12640

19

5.

Sonex Bratislava

10640

21

6.

Mivardi Team Čecho-Slovak

9020

30

7.

MsO Trnava

8320

36

8.

Senzas Humenné

7860

38,5

9.

Senzas Hlohovec

6840

41

10.

Jednotlivci "A"

11020

42

11.

Šaľa

7680

42

12.

Genex Dun. Lužná

6280

42

13.

Prešov - Senzas "A"

6100

47

14.

Nové Zámky

5820

49

15.

Levice

6000

49,5

16.

Prešov - Senzas "B"

5520

51

 

       

Slovenský rybársky zväz

       

Výsledková listina preteku podľa kôl

       

Majstrovstvá SR seniorov LRU Plavaná Humenné LRU
Majstrovstvá SR seniorov, Humenné, 4. 7. 2009-5. 7. 2009

       

2. Kolo

Poradie

Družstvo

CIPS

Súčet
umiestnení

1.

Mivardi Team Čecho-Slovak

19440

15

2.

Žiar Nad Hronom

13760

23

3.

Považská Bystrica - Senzas

13060

23,5

4.

Sonex Bratislava

12780

25

5.

Komárno Tubertiny

11840

31,5

6.

Prešov - Senzas "A"

11860

32

7.

MsO Trnava

10340

32,5

8.

FLY Slovakia MsO Šurany

10140

34

9.

Prešov - Senzas "B"

10420

36,5

10.

Nové Zámky

9800

37

11.

Senzas Humenné

10660

39

12.

Šaľa

10020

42

13.

Levice

10840

43

14.

Senzas Hlohovec

8820

44,5

15.

Genex Dun. Lužná

5640

51

16.

Jednotlivci "A"

11280

51,5

 

       

Slovenský rybársky zväz - RADA Žilina

       

Výsledková listina preteku

       

Majstrovstvá SR seniorov LRU Plavaná Humenné LRU
Názov preteku: Majstrovstvá SR seniorov
Miesto konania: Humenné
Pretekárska trať: Laborec

       

Poradie

Družstvo

CIPS

Súčet
umiestnení

1.

Žiar Nad Hronom

26000

40

2.

Považská Bystrica - Senzas

25760

40,5

3.

Mivardi Team Čecho-Slovak

28460

45

4.

Sonex Bratislava

23420

46

5.

Komárno Tubertiny

24480

50,5

6.

FLY Slovakia MsO Šurany

23920

53

7.

MsO Trnava

18660

68,5

8.

Senzas Humenné

18520

77,5

9.

Prešov - Senzas "A"

17960

79

10.

Šaľa

17700

84

11.

Senzas Hlohovec

15660

85,5

12.

Nové Zámky

15620

86

13.

Prešov - Senzas "B"

15940

87,5

14.

Levice

16840

92,5

15.

Genex Dun. Lužná

11920

93

16.

Jednotlivci "A"

22300

93,5

 

 

Slovenský rybársky zväz

Výsledková listina- JEDNOTLIVCI

Majstrovstva SR seniorov v LRU plavaná H U M E N N É-4.-5.7.2009

Por.       Meno                            Organizácia                                    CIPS          um.1        CIPS         um.2  súčet cips1+2  um.1+2            

1.

Samel Ján

Žiar nad Hronom

3520

2

5820

1

9.340

3

2.

Rendek Ervín

Levice

3060

3

7260

2

10.320

5

3.

Sagi Alexander

FLY Slovakia MsO Šurany

6860

1

3280

4

10.140

5

4.

Krupička Ľuboš

P.Bystrica-Senzas

2980

3

5220

2

8.200

5

5.

Mesároš františek

Komárno Tubertiny

3620

1

7980

4,5

7.980

5,5

6.

Repa Robert

Mivardi teamČecho-Slovák

3940

5

4660

1

8.600

6

7.

Lisičan Peter

Žiar nad Hronom

4260

4

3440

3

7.700

7

8.

Dudr  Rastislav

P.Bystrica-Senzas

3460

3

2960

5

6.420

8

9.

Hanáček  František

Mivardi team Čecho-Slovák

2340

8

7640

1

9.980

9

10.

Smaha st. Juraj

Sonex  - Bratislava 

3500

2

2640

7

6.140

9

11.

Pilát  Peter

MsO Trnava

1780

6

3620

4

5-400

10

12.

Racek  Branislav

Nové  Zámky

3560

9

5440

2

9.000

11

13.

Rybnikár Marian

Sonex  Bratislava

4360

2

2500

  9

2.500

11

14.

Holeček Igor

Sonex Bratislava

1340

8

4460

3

5.800

11

15.

Salju Ramis

Žiar nad Hronom

2540

6

3220

5

5.760

11

16.

Hanzely Peter

Senzas“A“Prešov

  940

11

5760

1

6.700

12

17.

Tarics Ladislav

Tubertiny Komárno

4040

1

2040

11

6.080

12

18.

Pavlovský Milan

Jednotlivci“A“

3160

2

2200

11

5.360

13

19.

Kevicky Ján

Senzas P.Bystrica

2400

5

2260

8,5

4.660

13,5

20.

Baranek Peter

Senzas P.Bystrica

3860

6

2620

8

6.480

14

21.

Šanta Dušan

Genex Dun. Lužná

2640

4

2260

10

4.900

14

22.

Mráz  Tomáš

Mivardi team Čecho-Slovák

1640

7

2820

7

4.460

14

23.

Buček st.Vladimír

Senzas Humenné

2940

11,5

5600

3

8.540

14,5

24.

Dutko Jaroslav

Jednotlivci „A“

1780

10

4360

4,5

6.140

14,5

25.

Nagy Ján

Senzas Hlohovec

1560

8

2920

6,5

4.480

14,5

26.

Kondík Lukáš

Nové Zámky

780

13

4360

2

5.140

15

27.

Hasoň Marian

Sonex Bratislava

1440

9

3180

6

4.620

15

28.

Antalík Jozef

FLY Slovakia Šurany

3960

1

500

14

4.460

15

29.

Šejirnan Peter

Tubertiny Komárno

4340

3

1720

13

6.060

16

30.

Hittmar Ján

Jednotlivci „A“

3740

7

1860

9

5.600

16

31.

Klásek Peter

Mivardi team Čecho- Slovak

1100

10

4320

6

5.420

16

32.

Kocsiš Jozef

FLY Slovakia MsO Šurany

1200

11

4200

5

5.400

16

33.

Lipka Martin

MsO Trnava

3680

8

2260

8,5

5.940

16,5

34.

Bratal Jozef

Tubertiny Komárno

640

14

3720

3

4.360

17

35.

Krajčovič Peter

FLY Slovakia MsO Šurany

1760

6

2160

11

3.920

17

36.

Rolík Radoslav

Senzas Prešov „A“

2380

7

1540

11

3.920

18

37.

Czajlík Karol

Šaľa

580

15

5520

4

6.100

19

38.

Šimko Jozef

Šaľa

2680

5

1320

14

4.000

19

39.

Šípkovský Emil

Žiar nad Hronom

1920

5

1280

14

3.200

19

40.

Duc Štefan

Senzas Humenné

2780

4

340

15

3.120

19

41.

Čulak Daniel

Senzas Hlohovec

2340

13

4040

7

6.380

20

42.

Raschman Emil

Šaľa

3360

10

1620

10

4.980

20

43.

Gorog Martin

Senzas    Hlohovec

2380

4

600

16

2.980

20

44.

Pavelka st.Roman

Genex Dun. Lužná

1360

7

720

13

2.080

20

45.

Matola Ján

Senzas Prešov „B“

760

14,5

4060

6

4.820

20,5

46.

Ardan Peter

MsO Trnava

1980

9

1980

12

3.960

21

47.

Buček Matúš

Senzas Humenné

760

13

2820

8

3.580

21

48.

Rímeš Andrej

MsO Trnava

880

13

2480

8

3.360

21

49.

Zborovjan Peter

Senzas „B“ Prešov

1320

9

1980

12

3.300

21

950.

Longaver Marian

Senzas „B“ Prešov

500

16

2920

6,5

3.420

22,5

51.

Šiňanský Jaroslav

Senzas Humenné

1380

10

1900

13

3.280

23

52.

Olejňak Michal

Senzas „B“Prešov

2940

11,5

1460

12

4.400

23,5

53.

Feltovič Juraj

Senzas „A“ Prešov

740

14

2200

10

2.940

24

54.

Pyreň Dušan

Jednotlivci“A“

1060

12

1560

12

2.620

24

55.

Olejňak Daniel

Senzas“A“ Prešov

2040

15

2360

10

4.400

25

56.

Šarí Štefan

Levice

480

16

2460

9

2.860

25

57.

Tuška Zdeno

Šaľa

1060

12

1560

14

2.620

26

58.

Krajčovičová Irena

Jednotlivci“A“

1280

11

1300

15

2.580

26

59.

Monosi František

Genex Dun.Lužná

2260

14

1460

13

3.720

27

60.

Miškolci Zoltan

Nové Zámky

780

12

0

16

780

28

61.

Mičian Vladimír

Levice

760

14,5

200

16

960

30,5

62.

Julenyi Roman

Senzas Hlohovec

520

16

1260

15

1.820

31

63.

Mindak Tomáš

Levice

1780

16

920

16

2.700

32

64.

Pavelka ml.Roman

Genex  Dun.Lužná

20

17

1200

15

1.220

32

65.

Bodo Atila

Nové Zámky

0

16

0

16

0

32

66.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 

Ďakujeme za návštevu prídte zas.